Plan
Wyszukaj
Generic filters
lut 1, 2022
13413 Wyświetleń

Zwierzenia szaleńca: „Chipy są nam potrzebne(…)”. Klaus Schwab gra w otwarte karty..

0 0

PL:

„Chciałbym podkreślić to co mówiłaś o Europejskiej ustawie o Chipach. Jest to ważny krok w stworzeniu fizycznego mózgu do cyfryzacji i umiejscowienia go w pewnym stopniu w Europie”.

Klaus Schwab omawia „Europejską ustawę o chipach” i potrzebę „fizycznego mózgu do cyfryzacji i umiejscowienia go w pewnym stopniu w Europie”.Następnie mówi, że Światowe Forum Ekonomiczne założyło „Klub Rzymu (który jest niczym innym jak klubem eugenicznym i przemianowaniem rasistowskiego klubu nazistowskiego-ideologa, który uważany jest za wyższą rasę, która może mordować wszystkich inne) raport”.

Klaus Schwab discusses the „European Chips Act” and the need for a „physical brain for digitalization and to have it located to a certain extent in Europe”. Then, goes on to say the World Economic Forum launched the „Club of Rome (which is nothing but a eugenics-club and a relabeling of the racist nazi-ideologist-club that believed to be a superrior race that is allowed to murder all the others) report”.

Autor

Skomentuj Zwierzenia szaleńca: „Chipy są nam potrzebne(…)”. Klaus Schwab gra w otwarte karty..

  • Świat się już oczyszcza samoczynnie każdego dosięgnie rachunek nie tylko sumienia . Jesteśmy wolni nie interesują nas ludzi światła nagonki ciemności
    W imię przenajświętszej inteligencji Boga Ojca Sily nieczystości ograniczeń odejdą wraz z Szatanem .Żołnierze mordercy wracać do swych rodziców.Nie słuchajcie mowy nienawiści .Putin oczyści Świat wyzwoli od złych wpływów reptylian siłą światła Wielkiego Serca ❤️ .Zapanuje raj na ziemi jak i równość bezwzględna.Bez marionetek ssących …W drugą wojnę reptylianie wysłali Charlego Chuplina komika coby rozweselić zmarzniętych obliczonych goiPutin oczyści Świat z Satanskich reptylian to już się dzieje zauważcie jak siły ciemności … odchodzą wycofują się bo bitwa się zakończyła .To na Ukrainie to była przykrywka… Ludzie ocknijcie się

    kamyk 12 lutego 2022 17:18 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.