Plan
Wyszukaj
Generic filters
sty 19, 2022
423 Wyświetleń

A co jeżeli Ci się nie udało.. Może warto zmienić narrację?

0 0

Jeżeli nie udało się przekonać niektórych do tego że plandemia to światowy spisek, to uważasz że warto było zniszczyć gospodarkę? Czujecie podwyżki? Są wynikiem zamknięcia kraju na długie tygodnie.

Jeżeli nie udało się przekonać niektórych do tego żeby nie brać szprycy, to czy nie czujecie się oszukani w związku z tym że mówili o powrocie do normalności po pierwszej dawce?

Jeżeli nie udało się przekonać niektórych do tego żeby nie głosować na polityków to czy przypadkiem nie czujecie że oni patrząc na Was stając się coraz bardziej aroganccy?

Jeżeli nie udało się przekonać niektórych że światem rządzą banki i korporacje, jak więc wytłumaczyć że zarobili fortuny uzależniając Was coraz bardziej od siebie?

Jeżeli nie udało się przekonać niektórych że jesteśmy uciszani, spróbuj napisać cokolwiek co nie zgadza się z Rockefellerowską edukacją.

Jeżeli nie udało się przekonać niektórych że młodzi nie muszą się bać zarazy, spójrz na dane, zwróć uwagę na średnią wieku i ich stan zdrowia.

Jeżeli nie udało się przekonać niektórych o tym że ingerencja we własne ciało to decyzja na lata, spójrz na ilość sportowców z kłopotami zdrowotnymi. Tego nie da się zignorować, choćby człowiek bardzo chciał.

Jeżeli nie udało się przekonać niektórych o tym że teorie spiskowe to nie teorie i nie spiskowe, cofnij, przewiń i zrozum ile z nich stało się faktem na naszych oczach.

Jeżeli udało Ci się dobrnąć do końca tego posta to znaczy że czytasz co napisałem, żyję mam się dobrze i wyciągam do Ciebie rękę. Nie przepraszaj, nie przyznawaj się do winy, nie pisz do mnie teraz czy za tydzień. Po prostu nie oceniaj mnie gdy uśmiechnę się do Ciebie bez maski, nie smarując się żelem. Przemyśl gdy napiszę o tym co planują zrobić w następnych swoich krokach i daj mi szansę. Jakby nie było, wszyscy jesteśmy wersjami siebie.. Potrzebowałem Was, też chce być potrzebny. Jeżeli dotrze to chociażby do jednej osoby i zmieni to jej postrzeganie świata, warto było.

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.