Plan
Wyszukaj
Generic filters
sty 12, 2022
341 Wyświetleń

Operacja Jonas – Zjednoczenie Międzymorza. Sławiańska bajka czy realna geopolityka?

0 0

Kraje Europy zachodniej przeżywają ideologiczny kryzys. Arabom bliżej do Europejskich wartości niż zachodnio-europejskim oświeconym konsumentom. Co z tym zrobić?

Nasza przewaga w obecnym świecie polega na jednolitości w dziedzinie kultury. Dzięki zachowaniu tożsamości, pomimo wszelkich starań globalistów udało się zachować poczucie jedności z tradycyjnymi wartościami europejskimi. Przeciwnik pracuje 24 na dobę aby doprowadzić do demoralizacji ale może się to okazać trud zbędny i bezcelowy.

Miedzymorze to blok europy wschodniej który może i powienien stanowić realną alternatywę dla tworu globalistycznego znanego pod nazwą roboczą jako unia europejska. Naszym zadaniem jest ciągłe budowanie takich relacji z sąsiadami aby wspólnie odrzucić polityczne nonsensy. Ponownie kłania się rozproszone działanie bez liderów, w środowiskach oddolnych. Ważnym jest podkreślanie tego iż jesteśmy kulturowo jedną aczkolwiek rozbitą rodziną.

Celem Marksa był holocaust Sławian, kilka dekad później tego własnie dokonali. Dlaczego? Poniważ jesteśmy bardzo dla chazarow niebezpieczni.

Patrząc na dane związane z dwuletnim cyrkiem, międzymorze pokazało się z bardzo dobrej strony zachowując spokój. Liczby nie kłamią i choć dla świata jesteśmy niewyczczepionym zaściankiem, to właśnie my mamy MOC.

Polecam stronę na FB na której będziem rozwiajać ten ruch.

Sława!

https://www.facebook.com/operacjajonas

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.