Plan
Wyszukaj
Generic filters
sty 12, 2022
2388 Wyświetleń

Przebłysk geniuszu czy nisza dla foliarzy? Wielkie Przebudzenie nie dla wszystkich.

0 0

Czym jest Wielkie Przebudzenie? Brzmi majestatycznie, zdecydowanie nacechowane jest rewolucją która w pewien sposób udziela się wszystkim. Opowiem wam historię której rozdziałem jest pierwszy post na tym blogu. Droga którą obrałem wpłynęła na wielu ludzi a początki mimo że niewinne zaczęły się prawie dekadę temu. Czy Wielkie Przebudzenie jako proces demanipulacji ma możliwość dotrzeć do wielu czy jest jedynie zagospodarowaniem niszy w której przekonujemy przekonanych?

Wśród nas są tacy, którzy wbrew „logice” nabytej od raptusów, nawoływali do zaprzestania kopania się z koniem. Chodzi o to że często zmiany w mózgach zmanipulowanych są już tak wielkie że jest to strata czasu. Czy oby napewno? Wszystko na to wskazuje. Dlatego należy zastanowić się czy prezntować fakty demonizujące przeciwnika w sprawie globalnego zamieszania czy zastosować inne metody? Okazało się że nawet ogromna ilość dowodów nie przekonała tych którzy zacietrzewili się w swojej decyzji. Dzisiaj wiemy już że skupianie się na jednej osobie i próbowanie nawrócenia jej to strata czasu. Dlaczego? Ponieważ dostęp do informacji mam każdy, kluczowa jest praca wykonana już wcześniej. Nawyki które sprawiły że osoba jest niewrażliwa na manipulację wobec przedstawionych faktów.

Jak więc docierać do ludzi? Otóż zasadnym wydaje się przedstawienie informacji o metodach jakie zostały wykorzystane do manipulacji. Dla przykładu, pamiętamy „ukrytą kamerę”. Wyobraźmy sobie że po dowcipie, żarcie, jakkolwiek to nazwiemy mówimy wkręcanemu że to nie dzieje się na prawdę. Dopiero moment w którym widzi kamerzystę sprawi że się ocknie. Dlatego starajmy się pokazywać metody jakich używają żeby wedrzeć się głęboko do podświadomości.

Przeciwnik na każdy fakt ma bardzo dobrze przygotowany BS – Bullshit – ściemę i uwierzcie pracują nad tym eksperci. Debatowanie skończy się jedynie wymianą Twoich argumentów ze spreparowaną narracją w którą wolał uwierzyć Twój rozmówca. Kiedy powiesz mu jednak że są powody dla których mogliby kłamać to o samym kłamstwie nie musisz wspominać zbyt wiele. Ba, może okazać się że będziecie myśleć podobnie. Może warto omijać debaty, „dać się polubić” a następnie wedrzeć się w zupełnie inne zakątki.

Tym własnie jest Wielkie Przebudzenie które koordynujemy w social media. Pokazujemy filmy sprzed 8 lat które tłumaczą widowni co zamierzają zrobić. Kiedy dzieje się dokładnie to co zostało przedstawione w filmie działa to o wiele lepiej niż tłumaczenie że „eksperci” i rząd się myli a Ty masz rację. Nazywamy to demanipulacją.

Wielkie Przebudzenie to zasiewanie ziarenek które dojrzewają w swoim tempie. Rób to w rozproszeniu, bez większych emocji. Prawda zawsze zwycięży!

https://www.facebook.com/operacjatokio/

Autor
Tagi Artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.