Plan
Wyszukaj
Generic filters
sty 14, 2022
419 Wyświetleń

Każdy szczyt zaczyna się najniżej, widok z góry jest tego wart.

0 0

Żyje się raz, jeżeli nie masz pasji marnujesz swoje życie.

Produkowanie lub zarabianie dla kogoś przez 40 lat i nie spróbowanie spieniężenia czegokolwiek wytworzonego samemu jest nonsensem naszych czasów.Jeżeli jest cokolwiek w co wierzysz że możesz zrobić zrób to! Nawet jeżeli jest to drewniany mebel czy pięknie urządzony pokój.

Łącz się z ludźmi którzy myślą podobnie, czują blusa i chcą robić to samo co Ty, możecie motywować się nawzajem.

Spraw aby Twoje ciało nie bolało. Wrzucaj mu tyle dobra miłości i ciekawych zajęć żeby czuło się coraz lepiej. Zmiany w Twoim życiu zaczynają się od Ciebie a nie od samopoczucia czy nawyków innych ludzi.

Nawyki wytwarzają się po powtarzaniu czego przez około miesiąc. Jedne dobry nawyk może zmienić całe Twoje życie!

Kreuj siebie z wizją końca. Bądź architektem, opisz efekt końcowy i postaraj się zapytać : aby być Z muszę stać się Y, aby być Y muszę być X… I tak cały alfabet aż znajdziesz się w miejscu gdzie jesteś teraz widząc że wszystko to jeden wielki plan.

Dorzucaj sobie 1% co jakiś czas. Po 10ciu latach sobie podziękujesz. A jeżeli myślisz że to za długo, pomyśl co byłoby gdybyś 10 lat temu podjęła/podjął pewną decyzję.. Robi wrażenie co?

Ucz się ciągle, bo to ciekawe. Świat idzie do przodu – bierność uwstecznia.

Nie myśl co o Tobie powiedzą inni. Inni myślą o Tobie przez kilka sekund. Pamiętasz kogoś kto walnął babola jakiś czas temu? Bo ja nie. Myślimy o sobie większość czasu a inni myślą o nas przez ułamek sekundy. UWIERZ MI zapominają szybciej niż Ci się wydaje.

Ostatecznie w życiu liczy się jakość. Nie zniżaj swojego poziomu żeby dostosować się do świata. Kreuj świat tak aby ten dostosował się do Ciebie.

Prawdziwa jakościowa relacja to synergia. Buduj ze światem więź partnerską w której wszyscy wygrywamy.

Jeżeli coś Cię rozprasza w życiu śmiej się, tańcz i śpiewaj!

Aha, wszystko jest doświadczeniem i czując największe szczęście, pamiętaj że jego składową był również spóźniony autobus, nieudany związek czy zbubiony portfel.

Twoja dewiza to – Będę NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE. I nawet kiedy jesteś czasem w miejscu w którym nie chcesz być, nie miej sobie nic do zarzucenia.

Powodzenia i pozdrowienia od Mike Largo Smith

Ps. tak na zdjęciu to ja 😉

Autor
Tagi Artykułu
· ·

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.