Plan
Wyszukaj
Generic filters
sty 25, 2022
17311 Wyświetleń

Polityczna Kamikadze czy ostatnia sprawiedliwa? POSŁANKA UJAWNIA. Narracja sypie się jak domek z kart. Obejrzyj do końca!

0 0
Wersja dla Iphone i Macbook

Odnieśliśmy wielki sukces z materiałem francuskojęzycznego eksperta. Dzięki temu że pięknie udostępnialiśmy link, wiadomość trafiła do gazet, przygniatając mainstream i systemowych pachołków mocniej niż ciśnienie na dnie bałtyku.

To Wasza zasługa, dziękuję i gratuluję że dotrwaliśmy nieugięci do tego momentu w którym w TVP (szok!) posłanka Solidarnej Polski przekazuje OFICJALNE DANE. Udostępnianie tego materiału jest w pełni bezpieczne ponieważ dane są potwierdzone przez Ministerstwo.

W tych czasach cenzury przyszło nam rozprowadzać prawdę z kulawą nogą, FB nadal trzyma BAN na naszych najmocniejszych kanałach więc WASZE ZAANGAŻOWANIE jest kluczowe.

Obserwuj proszę twórcę tego bloga na fb –> https://www.facebook.com/profile.php?id=100007356259040

#OperacjaSyjon #OperacjaHydra #OperacjaBlackRat #ToNieSaCwiczenia

Autor

Skomentuj Polityczna Kamikadze czy ostatnia sprawiedliwa? POSŁANKA UJAWNIA. Narracja sypie się jak domek z kart. Obejrzyj do końca!

  • Dziękuję. Oczywiście, że chorują I zarażają również zaszczepieni. Powinien być wolny wybór, nie przymus. Chore jest to ,że zamykają na kwarantannie zdrowych, więc albo wszystkich,albo nikogo. Pewnie chcą przymusić do szczepień. W szkołach również testy I kwarantanna. Aż serce pęka patrząc na te dzieci,które po raz kolejny są zamykane. Po zdalnym nauczaniu wracaja z wieloma problemami emocjonalnymi.Rowniez po kolejnych kwarantannach. Ludzie umierają, bo są nieleczeni. W pracy chorują zaszczepieni. Ale oczywiscie zamykają niezaszczepionych. Nie jestem antyszczepionkowcem, ale uważa, że to powinna być indywidualna decyzja każdego człowieka.

    Dorota 26 stycznia 2022 17:04 Odpowiedz
  • Jestem sszokowana,aż trudno skomentować,ale to faktycznie dobra wiadomość,bo zbliżamy się do prawdy, a ona jest najważniejsza, chylę czoło przed odważnymi.

    Zofia 27 stycznia 2022 13:03 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.