Plan
Wyszukaj
Generic filters
sty 19, 2022
1210 Wyświetleń

Kluczowa faza i rozwianie wątpliwości czyli prognozy na 2022

0 0

Poprzedni rok przeleciał wszystkich przez palce, tak jakby go wogóle nie było. Co się wydarzyło w minionym roku powtórzyć się nie powinno, nie powinno się również rozwijać.

Chciałbym opisać kilka bardzo istotnych zdarzeń planowanych na najbliższy rok. Na podstawie prostej analizy możemy wysnuwać bazowe wnioski a te pomogą budować nam strategię na najbliższy czas. Informacje są oparte o ogólnie dostępne dane a wnioski są jedynie moimi przemyśleniami.

 • Wybory do kongresu w USA to możliwość przejęcia władzy przez partię republikańską za sprawą potencjalnej kandydatury Trumpa który uzyskał w wyborach 80mlnów głosów. To pierwsz okazja do tego aby zdemontować ośmieszającą się partię skrajnej lewicy i Deep State
 • Jesień dla USA będzie oznaczać wojnę informacyjną w której wielką rolę może odegrać platforma TruthSocial wyprodukowana przez byłego prezydenta no.45 Donalda J. Trumpa. Premiera tej platformy odbędzie się 21 lutego a akcje spółki która dla ułatwienia debiutu podjęła się współpracy szybują do góry jak szalone. Może się okazać że brak cenzury na nowym portalu społecznościowym z takim zapleczem zahamuje uciszanie prawdy.
 • Facebook któremu wyrośnie konkurent będzie zmuszony przystopować swoją agresywną politykę standardów Marxistowskich co spowoduje globalne przebudzenie i ukaże więcej prawdy
 • W kontekście tej rozgrywki oraz ryzyka że prawda naprawdę zacznie się przebijać, koncerny medialne chcąc uniknąć dalszego ośmieszenia się będą łagodzić swoją narrację. Trudno grać covidową kartą na wiosne i lato tymbardziej że wiele krajów i stanów w Ameryce wyłamuja się z narracji przekazując dane ogromnej ilości ludzi. Przyznanie się do błędu przez media jest nieuniknione. Jak uniknąć kary? Rozmyć odpowiedzialność.
 • Rozmywanie odpowiedzialności może polegać na małych procesach o „nieścisłości”, dodatkowo dymisje które pozwolą ludziom zapomnieć jak robiono ich w balona.
 • Aby rozmywanie odpowiedzialności miało swój efekt potrzebna jest równiez zmiana tematu. O tyle na ile będą delikatnie nawiązywać do pandemi, tematy będą czysto polityczne. W wielu przypadkach będzie to rozgrywane w walce o stołki. Zmiana garnituru będzie okazją dla kontrolowanej opozycji aby zmonetyzować swoje zasięgi a dla kontrolowanej opozycji jest to po prostu część planu. Opozycjoniści antyrządowi będą używać narracji o inflacji i podwyżkach.
 • W Polsce scalą się środowiska „oddolne” które rzekomo chcą rozwalić to od środka. Jest to oczywiście utopia ale również gra aktorska. Wydelegowani do infiltracji i środowisk będą tworzyć listy wyborcz i stowarzyszenia aby mieć konkretne informacje i możliwość późniejszego rozgrywania pożytecznych idiotów.
 • Integracja będzie odbywała się pod płaszczykiem najmocniejszej narracji, szczęśliwym trafem tą narracją jest ta którą stworzyliśmy w organizacji bez organizacji. Różnica polega na tym że oni w pewnym momencie „podejmą trudną decyzję” aby wystartować w wyborach. Skutkiem ubocznym może być rozbicie elektoratu prawicowego co przez pryzmat ludzi z dobrymi intencjami ale w systemie skończy się kiepskim wynikiem „prawicy”. Teoretycznie tego chcemy, aby wynik był coraz słabszy dla wszystkich ale przeciwnik mimo wszystko powielał hasła wolnościowe i antykomunistyczne. Co więc gorsze.. To że kontrolowana prawica będzie mówić o wolnym rynku czy to że władzę przejmą psychopatyczni marksiści. Czas pokaże

Co możemy zrobić i czego się wystrzegać?

 • Wystrzegać powinniśmy się farbowanych lisów które tworzą „oddolne” organizacje celem wejścia do parlamentu. W myśl zasady „moja racja jest najmojsza” będą namawiać do wyborów zamiast bojkotu. MUSIMY bojkotować wybory a farbowanych lisów obnażać w taki sposób aby nie zasilać ich zbytnio naszą energią
 • Nie dać się sprowokować ani wyciągnąć na ulicę. To może być na prawdę ostatni miesiąc globalnego ucisku c19, sanitaryzm jest iluzoryczny i polega na tym że system dał nam zabawki a teraz je nam odbiera. Nie chodzi się tam jeść gdzie śmierdzi, dlaczego więc chcesz chodzić do miejsc wymagających jakichś durnych kwitów. Nie zasilaj ich a sami zrozumieją że paszporty to najgłupsza rzecz jaką mogą zrobić.
 • Pokazuj efekty tego co się stało, podkreślając jak bezpośrednio wpływają na śpiących ludzi. Zamiast mówić że ten to złodziej a ten to oszust, wytłumacz skąd ceny za prąd i czemu Kamil Stoch raczej nie zostanie już medalistą igrzysk.
 • Każdą próbę wyłudzenia dachych lub pieniędzy przez system olewaj.
 • Dobrą inicjatywą byłaby #OperacjaLupa polegająca na anonimowej petycji do rady miasta o to aby do każdego posiedzenia władz tworzyć relację na żywo w social media z możliwościa komentowania przez mieszkańców.

Wnioski które wyciągniesz z tego tekstu mogą pomóc zrozumieć Ci gdzie należy zainwestować swój czas i energię.

#ToNieSaCwiczenia

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.